У Німеччині на тиждень зупинилися всі потяги

Новини світу / новини
978
0
У Німеччині на тиждень зупинилися всі потяги


У Німеччині сьогодні зупиняються пасажирські потяги - через страйк залізничників. Триватиме він тиждень - до наступного понеділка, і стане одним з найдовших у країні. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Напередодні в Німеччині зупинилися вантажні поїзди. Страйк влаштувала профспілка залізничників, яка не задоволена результатами переговорів з державною залізничною компанією.

Представники концерну пообіцяли підвищити залізничникам зарплату, однак ті вимагають підписати нові договори не лише із машиністами поїздів, а й з іншими працівниками, зокрема, провідниками.

У залізничній компанії підрахували, що за тиждень страйку німецька економіка втратить 500 мільйонів євро.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.