Московський мер запропонував брати гроші за в’їзд до Росії

Новини світу / новини
1 169
0
Московський мер запропонував брати гроші за в’їзд до Росії

Мер Москви Сергій Собянін запропонував своє вирішення проблеми нелегальної міграції.

На його думку, щоб в'їзд до Росії став менш вигідним, треба брати гроші на кордоні.

За словами Собяніна, кількість мігрантів які легально проживають в Москві на сьогоднішній день складає 800 тис, повідомляє "Ехо Москви".

Мер зазначив, що це проблема не сьогоднішнього дня.

При цьому Собянін назвав район Бірюльово невдалим проектом. "Район знести вже не можна, але прибрати бази цілком можливо", - сказав мер, додавши, що скорочення кількості овочевих баз у столиці ніяк не вплине на вартість продукції.

Нагадаємо, після вбивства 10 жовтня москвича мігрантом з Закавкзья в московському районі Бірюльово відбулися великі заворушення з погромами.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.