У Пірінеях 70 туристів чотири години провисіли на канатній дорозі

Новини світу / новини
1 798
0
У Пірінеях 70 туристів чотири години провисіли на канатній дорозі

На південному заході Франції в Піренеях через технічний збій більше 70 туристів чотири години провисіли на канатній дорозі.

Як стало відомо, подія трапилася на підйомнику, який з'єднує французьке містечко Баньєр-де-Люшон, що знаходиться на висоті 600 метрів над рівнем моря, з гірськолижної станцією Супербаньер (1800 метрів над рівнем моря).

Більшість змогли спуститись вниз по мотузці, проте 20 осіб довелось евакуювати за допомогою вертольота. За словами директора гірськолижної станції Патріса Го, з ладу вийшов ланцюговий привід. "Це була не дуже серйозна поломка, але кабіни більше не могли виходити зі станції.

Оскільки ми не змогли вивести їх на лінію вручну, то вирішено було зупинити підйомник і евакуювати людей", - розповів він. У рятувальній операції взяли участь понад 80 осіб. Французька поліція приступила до розслідування причин інциденту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.