У Харкові СБУ інсценувала смерть чиновника, щоб затримати замовницю

Новини України / новини
1 315
0
У Харкові СБУ інсценувала смерть чиновника, щоб затримати замовницю

У Харкові співробітники СБУ інсценували смерть місцевого чиновника задля того, аби спіймати замовницю вбивства на гарячому. Про це УНН повідомили в управлінні СБУ в Харківській області.

Напередодні оперативники спецслужби отримали інформацію, що місцева мешканка підшукує у кримінальному середовищі виконавця для скоєння вбивства свого екс-зятя. За вчинення злочину жінка пропонувала грошову винагороду у розмірі 10 тисяч доларів.

Замовниця поставила завдання видати вбивство за природню смерть, наприклад від зупинки серця. Мотивами тещі були помста та намір разом з донькою заволодіти спадщиною ненависного зятя чоловіка.

Співробітники СБУ детально зімітували вчинення вбивства та надали “докази” замовниці. У смерть чиновника повірили навіть колеги з мерії Харкова. Більш того, у мережі навіть з'явилося відео, де він, ніби помирає. Тещу правоохоронці затримали під час остаточного розрахунку з псевдокілером.

“В результаті спецоперації вдалося не тільки попередити вбивство, а й викрити зловмисницю. Оперативники спецслужби ретельно в усіх дрібницях зімітували вчинення злочину. Організаторка злочину була затримана на гарячому під час остаточного розрахунку за виконання замовлення”, — розповів прес-секретар управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Стосовно замовниці відкрито кримінальне провадження, за “замовлення” зятя їй загрожує до 15 років з конфіскацією майна. Чоловік же, вбивство якого і замовляла колишня теща живий та здоровий.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.