Порошенко вважає, що нардепам не потрібна абсолютна недоторканість

Новини України / новини
1 236
0
Порошенко вважає, що нардепам не потрібна абсолютна недоторканість

Народним депутатам не потрібна абсолютна недоторканість, вони мають бути захищені лише за відсутність переслідування за свою політичну позицію.

Про це заявив президент України Петро Порошенко сьогодні на зустрічі з працівниками НАБУ.

"Я не став чекати поки депутати проявлять конституційну ініціативу і вніс проекти змін до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності. Верховна Рада чесно за це проголосувала, за направлення його до Конституційного суду, а потім вони стали дуже зайняті, і в них немає часу, і в них руки не дійшли, щоб розглянути цей законопроект", - заявив він.

"Вони думали, що якщо його не було розглянуто на цій сесії, то він вже зникає. Я дуже щасливий тому, що Верховна Рада прийняла зміни до Регламенту. Це скликання народних депутатів має розглянути зміни до Конституції по суті в першому та другому читанні", - додав Порошенко і зазначив, що цей законопроект дістав схвальний висновок Конституційного суду.

За словами президента, "сьогодні м’яч знаходиться на полі Верховної Ради і потрібен суспільний запит та громадський тиск".

"Отже депутатам не потрібна абсолютна депутатська недоторканність, але вони мають бути захищені від переслідування за свою політичну позицію, за свої виступи в парламенті", - підсумував Порошенко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.