Нідерланди лідирують за кількістю медалей на Олімпіаді в Сочі

Олімпіада Сочі 2014 / Новини світу / новини
2 603
0
Нідерланди лідирують за кількістю медалей на Олімпіаді в Сочі

Відбулися зміни у медальному заліку Олімпіади-2014 в Сочі.

З трьома золотими медалями таблицю медалей очолюють Нідерланди.

Всі медалі в скарбничку Нідерландів принесли ковзанярі - 3 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалі.

А враховуючи, що у ковзанярському спорті ще буде розіграно 9 комплектів нагород, то Нідерланди можуть замахнутися на перемогу в медальному заліку.

На другому місці розмістилася збірна Канади. Канадські спортсмени вибороли 2 "золота", 2 "срібла" та 1 "бронзу".

Першу трійку замикають норвежці. "Вікінги" завоювали вже 7 медалей - 2 золотих, 1 срібну та 4 бронзових.

Україна з одною бронзовою медаллю ділить 18-те місце з Великою Британією.

У вівторок відбудеться жіноча гонка переслідування з біатлону, в якій сподіваємося на тріумфальний виступ сестер Семеренко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.