У Чернівцях будуватимуть дитсадки, лазні та клуби

новини
2 023
0
Для кожного мікрорайону Чернівців буде визначено потребу в дошкільних дитячих установах та інших закладах соцкультпобуту (лазні, бібліотеки, клубні заклади, установи зв’язку). Дозволи забудовникам на нову забудову будуть надаватися з урахуванням цієї потреби. Зокрема, при зведенні нових житлових кварталів обов’язково передбачатиметься облаштування приміщень для дошкільних дитячих установ.
Буде визначено також ті школи, які через неповну завантаженість варто перепрофілювати під дошкільні дитячі установи. При цьому всі педагогічні працівники будуть працевлаштовані в інші загальноосвітні заклади, - повідомив прес-центр міської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.