Як прати спортивний одяг правильно: багато хто припускається помилок

новини / Лайфхаки
589
0


Спортивні футболки та штани, як правило, потрібно прати за низької температури, яка не повинна перевищувати 40 градусів.

Якщо вода буде гарячішою, то матеріал може постраждати.

Про це пише NEWS 24



Подробиці

Крім цього, треба враховувати, що порошок не завжди добре розчиняється у такій прохолодній воді. У результаті цього він може не вимиватися з тканин, а залишати сліди, а в деяких випадках навіть провокувати алергічні реакції. Тому вибирати для прання краще капсули чи гель.

Що стосується додавання кондиціонера, то в ситуації, коли спортивний костюм пошитий з бавовняної тканини, такий додатковий засіб йому не зашкодить.

Прання слід проводити на мінімальних оборотах.

Сушити спортивний одяг краще на свіжому повітрі. Але при цьому важливо передбачити, щоб на речі не потрапляли прямі сонячні промені.

Крім цього, не можна залишати такий одяг на опалювальних приладах. Якість тканини від цього лише постраждає.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.