Містечко на Буковині закупить 10 дронів для ТрО з міського бюджету

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
1 416
0

За кошти бюджету Новодністровської громади планують закупити 10 дронів для нашої бригади ТрО.

Про це повідомляє Новодністровське радіо з посиланням на черговій апаратній нараді 7 серпня міський голова Наталя Цимбалюк.



Наталя Цимбалюк зазначила, що за кошти місцевого бюджету планується закупити 10 дронів для нашої бригади ТрО. Приєднатися до цієї акції підтримки наших оборонців міський голова також проситиме керівників великих підприємств. Наразі визначаються технічні характеристики затребуваних безпілотників та доступні способи їх придбання.

Ще міський голова наголосила, що діти з сімей, де батьки чи матері несуть службу із захисту України, тим більше із родин, де батько чи мати загинули на війні, потребують особливої уваги.

Тож спеціалісти зі служби у справах дітей, вихователі в дошкільних установах та вчителі в школах повинні знати цих усіх діток і відповідно з ними поводитися.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.