У Херсонській області ЗСУ збили два російські «Алігатори» за півгодини

новини / Новини України / Війна з Росією
742
0


У понеділок, 24 жовтня, бійці Збройних сил України змогли збити два російські гелікоптери Ка-52 "Алігатор".

Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ в Telegram.



За даними військових, ворожі гелікоптери були збиті в період з 13:00 до 13:30 у Бериславському районі Херсонської області підрозділами одеської та херсонської зенітних ракетних бригад повітряного командування "Південь".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.