У Рівненській області ракета влучила в нафтобазу

новини / Новини України / Війна з Росією
3 745
0

У суботу, 26 березня, російська ракета вдарила в нафтобазу в місті Дубно Рівненської області.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль



"Сьогодні на Рівненщині лунали дві повітряні тривоги. Під час першої Збройні Силии України збили ворожий дрон. Під час другої, на жаль, ракета влучила в нафтобазу міста Дубно. Наразі збитки встановлюються", - сказав Коваль.

Нині триває гасіння масштабної пожежі.

Зазначимо, що 26 березня було два влучання по об’єктах критичної інфраструктури у Львові. Перше - по нафтобазі у самому місті, по житловому кварталу. Друге – по об’єкту оборонної інфраструктури, по заводу, який також розташований у житловому масиві.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.