В Україні не залишилось жодного «злодія в законі» – Данілов

новини / Новини України
1 618
0
В Україні не залишилось жодного «злодія в законі» – Данілов

На виконання доручення Президента Володимира Зеленського та рішення РНБО правоохоронні органи видворили з території всіх “злодіїв у законі”. Тепер аналогічним чином вирішується питання щодо кримінальних авторитетів.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО.



“Досі у нас із початку року на території України перебували 34 людини, які мали статус “злодія в законі”. На сьогодні у нас таких людей - нуль. Після рішення РНБО їх було 17, сьогодні жодного злочинця, який є під цими атрибутами, в нашій країні немає”, - сказав Данілов.

За словами очільника Радбезу, так само є динаміка щодо розв'язання питання кримінальних авторитетів.

“Якщо ви пам'ятаєте, у нас було 111 кримінальних авторитетів, які знаходились на території України і потрапили під наші санкції. На сьогодні є звіт, який я можу продемонструвати: із 111 лишилось 42, відносно яких сьогодні триває процедура видворення з нашої країни. 36 уже відправились за місцем свого бажання і 33 перебувають під слідством, вони знаходяться у відповідних наших інституціях”, - зазначив Данілов.

Він також висловив упевненість, що після остаточного розв'язання питання щодо 42 кримінальних авторитетів, в Україні їх більше не залишиться.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 14 травня провів засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.