Під час пожежі згоріло 50 овець

новини
1 479
0
8 квітня близько 6.00 виникла пожежа у селі Берестя Новоселицького району. Горіла стайня приватного фермерського господарства. В одноповерховій дерев’яній споруді знаходилося вівці. Під час пожежі було врятовано 200 голів овець. Близько 50 тварин загинули у вогні. Окрім того, вогонь знищив покрівлю стайні. Вдалося врятувати від вогню прилеглу житлову будівлю. Причина пожежі встановлюється фахівцями ГУ МНС.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.