Албанію і Хорватію прийняли в НАТО

новини
2 093
0
Албанія та Хорватія стали повноправними членами НАТО, повідомив журналістам речник НАТО Джеймс Аппатурай.
За його словами, у середу США повідомили штаб-квартиру НАТО про завершення ратифікаційних процедур щодо приєднання цих двох країн до Альянсу.
"Албанія та Хорватія серйозно працювали для досягнення стандартів НАТО, зокрема, в галузі демократії та реформування оборонної системи", - сказав Аппатурай.
Речник НАТО зазначив, що ці дві країни отримали колективну безпеку, але водночас і взяли на себе відповідальність за безпеку в регіоні і за безпеку союзників, що входять до Альянсу.
Він також додав, що лідери цих двох країн будуть вперше присутніми на саміті НАТО, який відбудеться 3-4 квітня у французькому Страсбурзі та німецькому Келі як лідери країн-членів НАТО.
Крім того, Аппатурай заявив, що принципи розширення НАТО залишаються незмінними; Україна і Грузія будуть членами організації після досягнення необхідних стандартів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.