Що буде з підвищенням зарплат учителям: Гончарук розповів деталі

новини / Новини України / економіка, бізнес
2 367
0
Що буде з підвищенням зарплат учителям: Гончарук розповів деталі

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що різкого підвищення заробітних плат вчителям у 2020 році не буде.

Про це заявив глава уряду під час виступу в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.



За його словами, для значного підвищення оплати праці педагогам потрібне більше економічне зростання.

"Якщо ми говоримо про сферу освіти, то ми намагалися знайти максимально кошти для підвищення зарплат вчителям. Підвищення зарплат будуть, але далеко не такі, які нам хотілося б", – сказав Гончарук.

На його думку, потрібно, щоб економіка в Україні продукувала більше ресурсів і податків. Тоді буде більше можливостей для підвищення зарплат, зокрема й освітянам.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.