В області амністують 156 осіб

новини
2 143
0
З 26 грудня минулого року вступив у законну дію закон про амністію. Як повідомив начальник відділу державного департаменту з питань виконання покарань в області Олег ІВАНОВ, у Сокирянській виправній колонії під дію цього закону формально підпадають 29 ув’язнених. Це ті, хто вчинив злочини, за які передбачено покарання не більше восьми років позбавлення волі і які відбули більше половини строку покарання.
У слідчому ізоляторі можуть бути амністовані четверо осіб: матеріали щодо них направлять до суду.
Що ж стосується кримінально-виконавчої інспекції, яка контролює засуджених без позбавлення волі, тут під амністію підпадають 123 засуджених, які скоїли злочини, за які передбачено покарання на термін не більше п’яти років.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.