Ратуша обіцяє, що всі школи і садочки сьогодні отримають тепло

новини
1 297
0
Ратуша обіцяє, що всі школи і садочки сьогодні отримають тепло

Із 116 установ освіти у Чернівцях станом на 3 листопада лише пֹять не отримали тепло. Це дві школи у Садгірському районі, де сталася аварія на водогоні, школа № 2, де після реконструкції випробовують систему опалення, а також два дитсадки № 41 та № 52, теплопостачання яких тимчасово призупинено через ремонт теплотраси на вулиці Полєтаєва. Але з 4 листопада у місті всі установи освіти отримуватимуть тепло у повному обсязі і жодних проблем з теплопостачанням не матимуть.
Із 16 міських закладів охорони здоров’я, які мають централізоване теплопостачання, через ремонт теплотраси на вулиці Полєтаєва, не отримує тепло у повному обсязі дитяча поліклініка на пр. Незалежності. До 4 листопада теплопостачання цього закладу обіцяють поновити у повному режимі.
Усі заклади культури отримали теплоносій без запізнення. Про це повідомив прес-центр міської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.