У Німеччині анонсували зустріч Меркель та Порошенка

новини / Новини світу
1 927
0
У Німеччині анонсували зустріч Меркель та Порошенка

Президент України Петро Порошенко наступної п’ятниці прибуде в Берлін на зустріч з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Про це оголосив на брифінгу у столиці Німеччини офіційний представник федерального уряду Штефан Зайберт, повідомляє "Укрінформ".



"Дванадцятого квітня канцлер Ангела Меркель прийме у відомстві канцлера Президента України Петра Порошенка", - анонсував Зайбер.

Програмою передбачений спільний обід, а також зустріч з пресою (орієнтовно о 14:00 за берлінським часом).

Серед тем, запланованих для обговорення, - звільнення моряків, захоплених в Керченській протоці, виконання Мінських угод, хід українських реформ.

Зайберт наголосив, що зустріч не слід розглядати як підтримку одного з кандидатів. Обере главу держави народ України шляхом демократичного голосування, додав він.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.