"Регіони" чекають опозицію на "круглому столі"

Євромайдан / Новини України / новини
1 412
0
"Регіони" чекають опозицію на "круглому столі"

Якщо опозиційні лідери проігнорують загальнонаціональний "круглий стіл" 11 листопада, значить їм не цікава доля держави.

Таку думку озвучив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, виступаючи на першому засіданні загальнонаціонального "круглого столу" у вівторок, 10 грудня.

"Сьогодні зроблено перші кроки з організації "круглого столу". Він для того і збирається, щоб ми запропонували суспільству відповіді на ті питання, які ми маємо", - зазначив він.

"І дуже важливо, щоб за цим столом ми вносили більше конструктивності, ніж розбрату, бо розбрату в суспільстві зараз достатньо", - підкреслив парламентарій.

"Ми не знаємо, в силу яких причин окремі представники опозиції не прийшли сьогодні на засідання "круглого столу". Напевно, це об'єктивні причини, тому що сьогодні вони (опозиціонери) зустрічаються з іноземними дипломатами, можливо, когось і не сповістили про цю зустрічі", - уточнив Єфремов.

"Тому з нашого боку було б логічно і правильно зібратися завтра знову. Адже до завтра за допомогою ЗМІ та громадськості, і лідери опозиції точно знатимуть, що цей "круглий стіл" продовжує роботу. І завтра ми побачимо, хто бажає брати участь у вирішенні долі держави, а кого це не цікавить", - підсумував депутат.


"Українська правда"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.