У Чернівцях студентам-мітингувальникам погрожують виключенням

Євромайдан / Новини Чернівців / топ новини
4 899
0
У Чернівцях студентам-мітингувальникам погрожують виключенням

У Чернівцях студентам, які вийшли з аудиторій на акції протесту, погрожують виключенням або переведенням на платну форму навчання. Про це розповіла студентка БДФУ, що зі зрозумілих причин не захотіла називати своє прізвище.

- Студентів лякають тим, що можуть відрахувати чи перевести з державної форми навчання на платну, - розповідає студентка БДФУ Ольга, - сьогодні з нашого коледжу прийшло набагато менше людей, ніж учора. Мені щойно дзвонили і сказали, що мене виженуть з БДФУ, якщо я не прийду на пари. Щойно підходили студенти з медичного університету і казали, що їм теж погрожують подібним.

Вчора ми виходили на Майдан без відома куратора. Він нас насварив, але потім ми бачили, що він і сам прийшов на мітинг. Тепер уже він нам сказав, що в деканаті попередили, що будуть проблеми.

Тим часом активісти рушили в корпуси до студентів, які зараз сидять у аудиторіях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.