Глибоччина отримала з Європи дорожні знаки на півмільйона

Новини Чернівців
1 587
0
Глибоччина отримала з Європи дорожні знаки на півмільйона

Глибоччина отримала сучасні європейських дорожні знаки із коштів, передбачених транскордонними проектами. 

Як повідомляє прес-служба Чернівецької облради, комуні Киндешти Ботошанського повіту відбулась церемонія завершення реалізації проекту "Вдосконалення транспортної інфраструктури між Ботошанським повітом та Чернівецькою областю – модернізація шляхом покращеного бетонування міжнародної траси "Киндешти – Ботошани" (Румунія).

Партнером проекту виступала Глибоцька районна рада. За словами її голови Григорія Ванзуряка, район отримав від цієї співпраці 300 сучасних європейських дорожніх знаків вартістю 500 тис. грн. Їх встановили у селах Глибоччини. Ще 15 комплектів дорожніх знаків поставили на дитячих майданчиках з метою вивчення Правил дорожнього руху.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.
Експосадовиця міськради Чернівців закупила генератори у знайомого за завищеною ціною
8 007
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
6 024
У Чернівцях через капремонт дороги на вулиці Головній зрізають дерева
5 366
Більшість через мотоциклістів: на Буковині трапилося п'ять ДТП
4 865
Сьогодні на Буковині попрощаються із двома загиблими захисниками
3 788
Зарплати лікарів зростуть, на українців чекають нові послуги - проєкт бюджету-2026
3 269
"Був мудрим керівником": після важкої хвороби помер начальник Новоселицької тепломережі
3 033
Риють рови, нищать урожай. На Буковині виник скандал між громадою та прикордонниками
3 016
Навички, що рятують життя: на Буковині проводять навчання з національного спротиву
2 899
Змінили рух транспорту: у центрі Чернівців ремонтують пішохідний перехід
2 773


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.