У Чернівцях відзначили Олімпійський день

Новини Чернівців / спорт / Здоров'я
2 606
0
У Чернівцях відзначили Олімпійський день

Сьогодні, 18 червня, у Чернівцях відзначили Олімпійський день. Свято відбулось вже у вісімнадцяте, як у Чернівцях, так і по всій Україні.

Більше, ніж півтисячі учасників різного віку взяли участь у забігах на п’ятсот та тисячу метрів. Серед них - професійні спортсмени журналісти, підприємці чиновники та люди з обмеженими фізичними можливостями. На сцені показали виступи каратисти та учасники спортивних клубів з панкратіону.

Всім учасникам Олімпійського дня вручили подарунки - футболки. грамоти та ручки від обласного центру "Спорт для всіх", Національного олімпійського комітету України, ФСК "Буковина", мережі магазинів "Гном" та фірми "Аква-планет".

Організатори заходу планують святкувати "Олімпійський день" і наступного року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.