Синоптики розповіли, коли на Буковині очікувати +25 градусів

Новини Чернівців / новини
1 950
0
Синоптики розповіли, коли на Буковині очікувати +25 градусів


7 травня температура повітря вдень прогріється до +15-20 градусів.

Про це повідомляє Чернівецький гідрометеоцентр.



Незважаючи на підвищення температури до 20-25 градусів тепла, стабільного тепла поки що не буде. Хвиля тепла буде змінюватися хвилею похолодання – і так до кінця місяця.

За інформацією синоптиків, 7-8 травня можливі короткочасні дощі. Температура повітря вдень 7 травня - +15-20 градусів, а ось вже наступного дня похолоднішає – температура знизиться до 11-16 градусів. Вночі навіть очікуються заморозки.

З 10 травня – знову підвищення температури до +20-25 градусів, а далі знову очікують проходження холодного фронту. 

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.