Школи Чернівців можуть перейти на дистанційне навчання

Новини Чернівців
4 868
0
Школи Чернівців можуть перейти на дистанційне навчання


З 19 жовтня школи Чернівців перейдуть на дистанційне навчання у зв’язку із запровадженням “червоної” зони у Чернівцях.

Про це батьків попереджають у шкільних вайбер-чатах, пише molbuk.ua.




Водночас в управлінні освіти зазначають, що остаточного рішення про це ще немає.

“Обласна комісія ТЕБ та НС готує своє рішення. На основі цього рішення і будемо формувати свої документи. Але ми говорили з директорами шкіл і більшість налаштовані на дистанційне навчання з 19 жовтня. А вже з 26 жовтня у школах розпочнуться осінні канікули”, - сказала заступник начальника управління освіти Олена Кузьміна.

В управлінні освіти повідомили, що після обіду з’явиться офіційна інформація щодо навчання у школах Чернівців.

Раніше секретар міської ради Василь Продан у своєму відеозверненні заявив, що школи з 19 жовтня можуть піти на канікули.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.