На німецьку залізницю квитки бронюють у Чернівцях

---
2 206
0
Йшлося про нові послуги у галузі перевезень та туризму. Це зокрема послуги партнера концерну – Німецької Залізниці, всесвітньо відомої компанії "Дойче Бан", бронювання автомобілів у всьому світі та квитків і готелів у країнах Європи і не тільки. Для подорожей "Дойче Бан" пропонує кілька класів і типів поїздів, що дозволяє пасажирам подорожувати з комфортом і за невисоку ціну. Забронювавши авто, пасажир може одразу пересісти з поїзда за кермо авто, щоби дістатися до місця призначення. Особливо цінною новиною і для турагентств, і для тих, хто часто їздить за кордон, є система GTA, яка дозволяє бронювати номери у готелях, апартаменти та інші послуги on-line у будь-якій країні світу. Доступ до цієї системи у Чернівцях має лише філія концерну "Кий Авіа". Скористатися цими послугами можуть як туристичні, компанії, так і пересічні громадяни, звернувшись до пунктів продажу "Кий Авіа".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.