Міліцію можна покритикувати

---
1 768
0
Думка громадськості буде враховуватися під час позачергового атестування особового складу, яке відбувається впродовж лютого-березня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України від 19 лютого 2005 року. Інформація збирається для того, щоби принципово оцінити роботу кожного працівника.

Йдеться про упередження корупції в органах внутрішніх справ та суспільстві. Усіх охочих розповісти щось хороше чи погане про роботу підрозділів УМВС чи його працівників просять телефонувати за телефонами: 52-11-41, 591-211, 55-35-60.

Інформацію буде обов’язково перевірено та використано під час атестації особового складу, запевняють в УМВС.

Також позачергове атестування відбуватиметься і у ВДАІ області. Як повідомив старший інспектор ВДАІ Іван Добровольський, повідомляти свою думку про роботу Державтоінспекції громадяни можуть за телефонами: 55-28-00, 55-39-58.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.