Озимина в доброму стані

---
2 411
0
Насамперед тому, що немає різкого перепаду температур. Щоправда, є інша проблема – за такого тепла перезимують різні шкідливі організми, зокрема, гризуни. Як повідомив начальник відділу рослинництва та розвитку насінництва головного управління сільського господарства і продовольства ОДА Петро Пернай, негативно можуть позначитися на озимині мороз – понад 15 градусів – і великі снігопади. Вистачає, зазначив він, і вологи у грунті. Що ж до погоди, то вона, наразі ще буде стабільною.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.