«Мерцішор» зустріли келихом шампанського

---
1 913
0
Окрім того, що консул Ромео Сандулеску читав власні вірші, поетеса Тамара Севернюк навіть співала новостворену власну пісню, а наприкінці весняний настрій піднімали келихом шампанського, захід не минув без відкриття вернісажу. Свою першу персональну виставку представила вихованка "Арт-студії" Ольга Поляк, творчістю якої вже давно опікується консульство. Юна художниця готується до вступу до академії мистецтв у Румунії. Тож такий вдалий початок творчого шляху став неабияким поштовхом до взяття мистецьких вершин.

З гарним настроєм та чарівними букетиками перших весняних квітів виходили всі, хто завітав до музею на зустріч весни. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.