На митницях буде «Єдине вікно»

---
1 889
0
– Діємо відповідно до останніх настанов Президента держмитслужбі, – сказав на засіданні прес-клубу реформ начальник Вадул-Сіретської митниці Ігор Добровольський. – Одна з них – скасування всіх відомчих документів, які стримували здійснення митного оформлення.

За словами Ігоря Добровольського, йдеться про те, що посадові особи всіх підрозділів митного оформлення повинні перебувати в одному приміщенні – зручно як для клієнтів, так і митників. Нині таке нововведення вже діє на митному посту "Чернівці" та у пунктах пропуску "Станція Вадул-Сірет" та "Порубне". Що цікаво – згідно з новими правилами нині працівник митниці, перебуваючи в зоні митного огляду, не повинен мати із собою мобільного телефону, іноземної валюти, а дозволяється мати лише близько 100 гривень. Крім цього, митники зобов’язані вручати клієнту інформаційні бейджики довіри.

Як повідомив начальник служби боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил Сергій Кучеренко, незважаючи на прийняття державної програми "Контрабанді – стоп!" на 2005-2006 роки, ситуація із цим явищем ускладнюється. Так, за висновками експертів, нині найбільшою є питома вага контрабандної продукції на ринку автомобілів, аудіо-, відеотехніки, комп’ютерної та побутової техніки, виробів легкої промисловості, продуктів, алкоголю, нафтопродуктів, ювелірних виробів. Щоби побороти негативні процеси, потрібно переорієнтувати імпорт товарів у легальний бік, спростити та зробити прозорою поцедуру визначення митної вартості імпортних товарів.

Що ж до конкретних результатів, то від початку року працівниками оперативних підрозділів Вадул-Сіретської митниці виявлено 318 порушень митних правил на суму 2,4 млн гривень. Конфісковано валюти майже на 108 тис. гривень. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.