Кубок УЄФА – у ЦСКА

---
1 737
0
На всіх клубних єврокубкових трофеях відтепер є і переможні автографи українських футболістів. Про тріумфи київського "Динамо" у Кубку Кубків та Суперкубку вітчизняні прихильники "гри мільйонів", звісно, добре знають, як і про перемогу Андрія Шевченка з "Міланом" у Лізі чемпіонів. А у середу володарем Кубка УЄФА у складі московського ЦСКА став захисник збірної України Богдан Шершун. Щоправда, у фінальному двобої в Лісабоні наш співвітчизник участі не брав, натомість вийшов на поле після фінального свистка – аби "смакувати" з одноклубниками найбільший в історії російського футболу клубний успіх.

За неофіційними даними, до цього успіху причетний і власник лондонського "Челсі" Роман Абрамович, якому, кажуть, належить і контрольний пакет акцій ЦСКА.


Кубок УЄФА. Фінал. Лісабон.

"Спортинг" (Португалія) – ЦСКА (Росія) – 1:3 (Рожеріо, 28 – Березуцький, 57, Жирков, 65, Вагнер, 75).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
File engine/modules/daynews2.php not found.


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.